Mağaza Politikası

KULLANIM KOŞULLARI

www.turkogluciftlik.com ("Web Sitesi") girmeniz ya da bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız durumunda aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz kabul edilir.

1. www.turkogluciftlik.com (CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. ve Pazarlama Şti.) tarafından yayımlanan online bir alışveriş sitesidir.

2. Kullanıcı Web Sitesi'nden yararlandığı sırada, vermiş olduğu bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğunu, şifre unutma, ürün gönderimi sırasında adresin hatalı verilmesi, fatura adresinin hatalı verilmesi gibi nedenlerden kaynaklanan aksaklıklar söz konusu olduğunda kendisi tarafından verilen bilginin hatalı veya noksan olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve bu hallerde üyeliğinin sona erdirildiğini kabul eder.

3. CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ., işbu Web Sitesi ve uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün ve bilgileri önceden ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, Web Sitesi'nde yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Web Sitesi'nin kullanımı ya da Web Sitesi'ne giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

4. CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ.'nın, kullanıcı tarafından kayıt esnasında ya da daha sonra Web Sitesi'nde belirtilen adres, e-posta adresi, her türlü telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu Kullanım Şartlarını kabul etmekle aksine yazılı bir bildirimi olmadığı müddetçe CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ.'nın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

5. CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ., Kullanım Şartlarının ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

6. Bu Web Sitesi, CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ.'nın kontrolü altında olmayan başka İnternet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ., söz konusu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

7. CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ., Web Sitesi'nin tasarımı ile Web Sitesi'ndeki tüm bilgi, fotoğraf, CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ. markası ve diğer markalar, www.turkogluciftlik.com alan adı, logosu, ikonlar, grafikler ve teknik verilerin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Web Sitesi'nde yukarıda bahsedilen maddeler önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir dile çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Web Sitesi'nin bütünü veya bir kısmı başka bir İnternet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ.’nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

8. Kullanıcıların Web Sitesini kullandığı sırada ileri sürdükleri fikir, düşünce, ifade, CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ. ortamına eklenen dosyalar, başkalarına gönderilen kişisel ve kişilik hakları ile yakından ilgili bilgilerin ve mesajların sorumluluğu kendisine aittir. CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ. söz konusu fikir, düşünce, ifade ve paylaşılan dosya, mesaj ve bilgilerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

9. Kullanıcılar Web Sitesi üzerinden tehdit içerikli, ahlaka aykırı, ırk, din, dil ve cinsiyet ayrımı içeren, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve uluslararası anlaşmalara aykırı mesajlar gönderemez.

10. Kullanıcılar Web Sitesi üzerinden kişi, kurum ya da kuruluşların isimlerini lekeleyici, haklarını ihlal eden nitelikte, ahlaka aykırı veya yakışıksız ya da kanun dışı materyal ya da bilgiler yayımlayamaz.

11. Kullanıcılar Web Sitesi üzerinden reklam yapamaz, herhangi bir mal ya da hizmet satamaz ya da satılmasına yönelik teklifte bulunamaz.

12. İşbu kullanım şartları'nda belirlenen ve CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ. tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ. hesabının gerek CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ.’yı gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ.’nın ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ., kullanıcının üyeliğini iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir.

13.Kullanıcılar CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ.’ya ilişkin olarak veya genel talep ve şikâyetlerini Web Sitesi'nde yer alan iletişim bilgilerinin sağladığı kanallara ulaştırabilirler.

14. Kullanıcılar siparişlerinde tek bir kampanya veya kupon kodu kullanılabilir. Kampanya ve kupon kodları birleştirilemez.

15. CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ., kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili katılımları hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.    (Sosyal medya kampanyaları dahildir.)

16. CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına Web Sitesi'ne her girişte kullanım şartları sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ

www.turkogluciftlik.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ. bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması, arada dönemsel olarak e-posta gönderilmesi ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ. bünyesinde kullanılmaktadır.

“ CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ., üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta, satmamakta ve ifşa etmemektedir.

www.turkogluciftlik.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatiksel veriler, www.turkogluciftlik.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla CMZSAN Hayvancılık Sanayi Tic. LTD. ŞTİ. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

“ Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

“ Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

“ Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.turkogluciftlik.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.turkogluciftlik.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

“ Ayrıca www.turkogluciftlik.com'da Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Her türlü sorunuz için;  site telefon bilgilerinden, mail veya mesaj yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

 

Keyifli Alışverişler.

Ödeme Metodları

- Online Kredi Kartı 

- Havale